Tłumaczenia

MISJA

Od 1994 r. Biuro Tłumaczeń Kalinauskas – z poczuciem wielkiej odpowiedzialności za zapewnianie najwyższych standardów porozumiewania się pomiędzy ludźmi pochodzącymi z różnych kręgów językowych i kulturowych – świadczy profesjonalne usługi tłumaczeniowe, zarówno konferencyjne, jak i pisemne, dla klientów korporacyjnych z wielu sektorów gospodarki oraz dla instytucji międzynarodowych i krajowych, w tym dla organów administracji rządowej i samorządowej.

JAKOŚĆ

Nasi klienci to elita gospodarcza, dla której jakość ma fundamentalne znaczenie. To, że klienci powierzają nam swoje najważniejsze, najtrudniejsze i najbardziej wartościowe zadania, jest dla nas wielkim zaszczytem, a także zobowiązaniem do ciągłego doskonalenia się i stawiania sobie coraz wyższych celów.

ELASTYCZNOŚĆ

Nasza rola polega na wspieraniu klientów w realizacji ich potrzeb, w jak najpełniejszym zakresie i w ustalonych z góry terminach. Jesteśmy dumni z elastycznej organizacji naszej pracy, która ułatwia klientom osiąganie zakładanych przez nich celów.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Fachowość idzie w parze z jakością i wymaga umiejętności dokonywania samooceny. Dlatego przyjmujemy zlecenia wyłącznie w tych dziedzinach, w których mamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie i kompetencje. Jeżeli ich nie posiadamy, to chętnie pomagamy klientom w znalezieniu osoby, która spełni odpowiednie kryteria.

Stosowane przez nas procedury i rozwiązania informatyczne skutecznie chronią tajemnice naszych klientów.

Pracujemy zespołowo i chętnie wymieniamy się ze sobą wiedzą, by móc zawsze sprostać potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Zespół

Zespół Biura Tłumaczeń Kalinauskas składa się z kilkudziesięciu tłumaczy specjalistów z różnych dziedzin, którzy stosując wysokie standardy i rygorystycznie przestrzegając zasad poufności powierzonych informacji, obsługują kilkanaście par językowych. Nasz stały zespół funkcjonuje od wielu lat pod kierownictwem czterech partnerów, którzy są także współwłaścicielami firmy, co stanowi najlepszy dowód ich osobistego zaangażowania, a zarazem rękojmię właściwego wykonania powierzonych nam zadań.

Dołącz do nas

Stale się rozwijamy i jesteśmy otwarci na współpracę z tłumaczami, którym bliskie są wyznawane przez nas wartości. Oferujemy stabilną i długofalową współpracę oraz uczestnictwo w największych i najciekawszych projektach dla czołowych polskich i zagranicznych klientów.

Dbamy o rozwój, oferując staże, podczas których uczestniczący w nich studenci dowiadują się, czego klienci oczekują od nas i jak zaspakajamy ich potrzeby.

KontaktFormularz

Aby wycenić tłumaczenie lub dowiedzieć się więcej o naszej działalności i możliwościach współpracy z nami, prosimy o kontakt.


Biuro tłumaczeń Kalinauskas
ul. Grójecka 22/24 lok.32
02-301 Warszawa
Tel. 22 812 55 79
e-mail. kontakt@kalinauskas.pl

 

Imię i Nazwisko   Email
Temat wiadomości
Wiadomość